close
تبلیغات در اینترنت
اخبار Untitled Document
بازی بعد لیگ برتر
ورود به سایت

استقلال تهران

نام تیم دوم
نتیجه 0-0
نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟
عکس های تورنتو 2
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 1064 نظرات ()

خنده ی زیبای امیرخان که  با دیدنش آرامش میگیرم

تورنتو ... عکس امیر قلعه نویی در تورنتو

 

تورنتو

 

منتظر عکس های بیشتر باشید

 


استقلال 10 نفره هم تراکتورسازی را شکست داد
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 801 نظرات ()

تیم فوتبال استقلال ۱۰ نفره تراکتورسازی را شکست داد و با اقتدار صدرنشین ماند.

 

استقلال با یک بازیکن کمتر، یک نیمه از اندوخته اش محافظت کرد تا بار دیگر صدرنشین لیگ شود


جمعه 18 اسفند 1391
هفته بیست و نهم لیگ برتر
ورزشگاه آزادی
ساعت 17:30
استقلال- تراکتورسازی
داور: سعید مظفری زاده. با کمک های: حسن کامرانی فر و محسن فریمانی
داورچهارم: اشکان خورشیدی. ناظر: نوید مظفری
تماشاگر : حدود 70 هزار نفر
گل: جواد نکونام دقیقه 31 برای استقلال
کارت قرمز: آرش برهانی (دقیقه 40) از استقلال
کارت زرد: قاسم دهنوی از تراکتورسازی، سیاوش اکبرپور، حنیف عمران زاده  (روی نیمکت) از استقلال

استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، علی حمودی، هاشم بیک زاده، خسرو حیدری (19 جواد نکونام)، جی لوید ساموئل، مجتبی جباری (90 حنیف عمران زاده)، سیاوش اکبرپور، فرزاد حاتمی (68 فرهاد مجیدی) آرش برهانی ،
سرمربی: امیر قلعه نویی

تراکتورسازی: مهدی ثابتی، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، مصطفی اکرامی (72 مسعود ابراهیم زاده)، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، قاسم دهنوی (60 جواد کاظمیان)، فلاویو لوپز، مهرداد کریمیان، محمد ابراهیمی (78 گیلسون سوارس)، سیدمهدی سیدصالحی
سرمربی: تونی اولیویرا

ترکیب اولیه:
استقلال که لااقل برای ساعاتی، سپاهان را در جدول بالاتر از خود می دید، برای اینکه همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی بماند، با ترکیبی متفاوت به زمین آمد. در خط دفاعی این تیم، غافلگیری چندانی وجود نداشت و فقط هاشم بیک زاده، به اشجاری ترجیح داده شده بود اما در خط میانی، جواد نکونام بازی را از روی نیمکت آغاز کرد تا استقلال با 4-4-2 لوزی با ترکیب ساموئل به عنوان هافبک دفاعی، مجتبی جباری در پشت مهاجمان، خسرو حیدری در راست و سیاوش اکبرپور در چپ به زمین آمده بود. آرش برهانی و فرزاد حاتمی هم دو مهاجم این تیم بودند. در تراکتورسازی هم، جواد کاظمیان روی نیمکت نشسته بود تا مهدی کریمیان و قاسم دهنوی جلوتر از مهدی کیانی در مرکز خط میانی به کار گرفته شوند.

شرح بازی:
نیمه اول: بازی دو تیم بالانشین لیگ، با هیجان و جذاب شروع شد. یک شوت از مهدی کریمیان و یک موقعیت خطرناک که از شوت اکبرپور ایجاد شد به همراه چند سانتر که روی دروازه دو تیم ارسال شد، شروعی خوب برای این بازی بود اما پیش از اینکه بازی به دقیقه 15 برسد، احتیاط گریبان هر دو تیم را گرفت و تعویض اجباری خسرو حیدری، روی عملکرد جناح راست آبی ها تاثیر منفی داشت. با ورود نکونام، ترکیب خط میانی استقلال تغییر کرد اما اخراج برهانی که حدود 10 دقیقه بعد از گل اتفاق افتاد، به طور کلی چیدمان نفرات استقلال را متحول کرد، بدین ترتیب که ساموئل به چپ رفت، اکبرپور هافبک راست شد و فرزاد حاتمی هم تک مهاجم استقلال شد. در نیمه اول، مصدومیت ها و جنجالی که بر اثر اخراج برهانی پیش آمد، باعث شد وقفه های زیادی در بازی ایجاد شود و روی کیفیت بازی اثر گذار باشد.
نیمه دوم: با شروع نیمه دوم، تراکتورسازی به تدریج بر توپ و میدان مسلط شد و استقلال با یک بازیکن کمتر، در نیمه زمین خودی جمع می شد تا از اندوخته گل نیمه اول خود محافظت کند. در دقایق ابتدایی نیمه دوم، محمد ابراهیمی که در نیمه اول کم اثر بود، راه افتاد و یکی دو موقعیت هم برای تیمش ایجاد کرد در این دقایق اگرچه تراکتور مالکیت توپ را در اختیار داشت اما دفاع چند لایه و کم اشتباه استقلالی ها، به تیم میهمان اجازه خلق موقعیت های مسلم گل را نمی داد.
در نقطه مقابل، اولیویرا یکی از هافبک های میانی خود را از بازی بیرون کشید تا با جواد کاظمیان، تحرک بیشتری در کنار های زمین داشته باشد. طبیعی بود که در این شرایط، هدف تراکتور استفاده از ضربات سر سیدصالحی روی ارسال های از جناحین باشد اما دو مدافع میانی استقلال که گاهی توسط نکونام و ساموئل هم حمایت می شدند، در زدن ضربات اول، کم نقص بودند.
تونی در ادامه مصطفی اکرامی هم را هم بیرون کشید تا با مدافعان کمتر و مردان هجومی بیشتری، به فرار از کناره ها و دور زدن مدافعان چپ و راست استقلال اصرار کند ولی تجمع آبی ها در زمین خودی و دفاع منظم آن ها، فرصت زیادی را در اختیار تراکتوری ها قرار نداد.
 .

دقایق حساس:

دقیقه 3: شوت مهدی کریمیان از درون هجده قدم با فاصله ای نزدیک از کنار دروازه بیرون رفت

دقیقه 11: شوت سنگین سیاوش اکبرپور از 25 متری به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 55: محمد ابراهیمی از چپ نفوذ کرد و از گوشه شش قدم توپ را روی دروازه فرستاد. این ضربه در حالی از جلوی دروازه استقلال گذشت که فلاویو برای قطع کردن و باز کردن دروازه استقلال فقط یک قدم کم آورد.

دقیقه 70: بغل پای محکم مهدی کریمیان از روی خط هجده قدم با واکنش فوق العاده مهدی رحمتی دفع شد. این جدی ترین موقعیت تراکتور در نیمه دوم بود.

دقیقه 74: ضربه سر سیدصالحی که از یک کرنر اتفاق افتاده بود، از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 83: پاس عمیق عالی ای که به فلاویو لوپز رسید، این بازیکن پرتغالی را صاحب موقعیت کرد اما شوت فلاویو از زاویه ای تنگ به بیرون رفت.

دقیقه 85: ضربه زمینی و محکم گیلسون را مهدی رحمتی با پا دفع کرد. روی این صحنه، کادر فنی استقلال به شدت به تراکتوری ها به خاطر بیرون نزدن توپ به دلیل مصدومیت جباری، معترض بودند.

دقیقه 90: ضربه کریمیان از کنار دروازه رحمتی بیرون رفت.

شرح گل:

استقلال 1-0: مجتی جباری یک ضربه ایستگاهی را روی دروازه تراکتور فرستاد. ابتدا نکونام روی توپ اثر گذاشت، بعد از آن آرش برهانی هم تاثیر کوچکی روی توپ گذاشت و در شلوغی جلوی دروازه، نکونام با یک ضربه نوک پا، دروازه مهدی ثابتی را باز کرد.

بهترین بازیکن:

با در نظر گرفتن نمایش خوب مهدی کریمیان از تراکتور و ساموئل، منتظری و امیرحسین صادقی از استقلال، عنوان بهترین بازیکن را باید شایسته سیدمهدی رحمتی دانست که با دو سه واکنش فوق العاده، یک کلین شیت دیگر در کارنامه اش ثبت کرد.

اتفاق ویژه:

روی یک درگیری ساده بین آرش برهانی و قاسم دهنوی، مصطفی اکرامی به آرش نزدیک شد و مهاجم استقلال هم با سر به صورت مدافع تراکتور ضربه زد. پس از آن بود که چند بازیکن دو تیم با هم درگیر شدند و برای چند لحظه ای، جو بازی متشنج شد. فریمانی کمک داور دوم این بازی، این صحنه را مستحق اخراج دانست و مظفری زاده پس از مشورت با کمک داورش، برهانی را از زمین بازی اخراج کرد. این دومین بازی خانگی پیاپی استقلال است که در نیمه اول، یک بازیکنش را از دست می دهد.

اتفاق ویژه 2:

بین دو نیمه، حنیف عمران زاده که در این بازی روی نیمکت نشسته بود، به طرف سعید مظفری زاده رفت و به شدت به داور اعتراض کرد که بقیه بازیکنان، حنیف را از صحنه دور کردند. کادر فنی استقلال هم به تصمیم مظفری زاده معترض بودند.

اتفاق ویژه 3:

سعید مظفری زاده به خاطر شعارهایی که هواداران استقلال بین دو نیمه به او داده بودند، قهر کرده بود و قصد نداشت که نیمه دوم را آغاز کند. عاقبت با وساطت رئیس کمیته انضباطی، ناظر فدراسیون و سرپرستان دو تیم، داور با 5 دقیقه تاخیر از رختکن بیرون آمد و نیمه دوم را آغاز کرد. این اتفاق ها فقط در فوتبال ایران رخ می دهد.

اتفاق ویژه 4:

همچون هفته های گذشته با ورود فرهاد مجیدی، تماشاگران استقلالی به شدت مهاجم محبوب تیم شان را تشویق کردند. استقلالی های روی سکو، با پرتاب نارنجک و شعار «... قاتل لنگی آمد» از مجیدی استقبال کردند.

اتفاق ویژه 5:

سیدصالحی که بهترین گلزن تراکتورسازی است، تقریباً تمام نیمه دوم را مشغول درگیری لفظی با مدافع مستقیمش امیرحسین صادقی بود. سیدصالحی در طول بازی، شکایت صادقی را پیش نکونام و منتظری هم کرد!


استقلال در دقيقه 90 به صدر برگشت
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 299 نظرات ()

تيم فوتبال استقلال در لحظات پاياني از شکست مقابل صبا گريخت.

 

در آخرين بازي از هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال از ساعت 17:20 امروز (دوشنبه) تيم‌هاي فوتبال صباي قم و استقلال در ورزشگاه يادگار امام قم به مصاف هم رفتند که در پايان دو تيم با تساوي يک بر يک به کار خود پايان دادند.

به گزارش ايسنا،ايمان رزاقي راد (29)، تک گل صبا را به ثمر رساند. در ادامه بازي استقلال براي جبران گل خورده با نفرات بيشتري حمله کرد و تا دقايق پاياني نيمه دوم نتوانست عقب ماندگي را جبران کند. شوت‌هاي از راه دور و بازي مستقيم و سانترهاي آبي‌ها جواب نداد.

در دقيقه 89 بازي سانتر خسرو حيدري از سمت راست پس از رد و بدل شدن توپ ميان دو سه بازيکن استقلال و صبا به برخورد مدافع صبا با اميرحسين صادقي انجاميد که جهانبازي داور مسابقه اين صحنه را پنالتي تشخيص داد و آرش برهاني با گل کردن اين پنالتي بازي را براي استقلال به تساوي کشاند تا قلعه‌نويي و تيمش از پنجمين شکست فصل فرار کنند.

در لحظات پاياني اين بازي سهراب بختياري‌زاده کاپيتان صبا با دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد.

استقلال به لطف اين تساوي 56 امتيازي شد و بالاتر از تراکتورسازي در صدر جدول قرار گرفت. صبا هم با 37 امتياز به رده دهم جدول صعود کرد.

 


استقلال با امتیاز انزلی را ترک کرد و به دربی رسید
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 342 نظرات ()

تيم استقلال در ورزشگاه تختي انزلي به مصاف ملوان رفت که بازي با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.


 

اين بازي بسيار سرد و ساکن بود و توپ بيشتر در ميانه ميدان جريان داشت. استقلال به دليل بازي حساس با پرسپوليس در روز جمعه محتاط ‌تر از هميشه بازي کرد تا با يک مساوي و عنوان صدرنشيني به دربي 76 برسد.

يدالله‌ جهانبازي داور مسابقه به فرزاد حاتمي،، سياوش اکبرپور و ساموئل از استقلال و سعيد عزت‌اللهي و سيدجلال رافخايي از ملوان کارت زرد نشان داد.

با اين تساوي استقلال 42 امتيازي شد و به صدر جدول برگشت و ملوان هم با 32 امتياز همچنان در رده هفتم باقي‌ماند.

آمار تلوزیون از بازی استقلال و ملوان

 *ترکيب استقلال:

سيد مهدي رحمتي، حنيف عمران‌زاده، حسن اشجاري، اميرحسين صادقي، جواد نکونام، ساموئل( از دقيقه 82 ميثم بائو)، پژمان منتظري، ويسنته آرزه، آرش برهاني( از دقيقه 57 سياوش اکبرپور)، ايمان موسوي و فرزاد حاتمي( از دقيقه 33 مجتبي جباري)

سرمربي: امير قلعه‌نويي

*ترکيب ملوان:

پاشينکو، عزيزمعبودي، جواد شيرزاد( از دقيقه 73 سهيل رحماني)، هادي تاميني، احمد آهي، سعيد عزت‌الهي( از دقيقه 67 حسين بادامکي)، پژمان نوري، سعيد يوسف‌زاده، پويا نزهتي، جلال رافخايي و مهرداد اولادي.

سرمربي: محمد احمدزاده


برد استقلال مقابل گهر دورود و عکس های حاشیه ای
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 781 نظرات ()

تیم فوتبال استقلال تهران با نتیجه 1 بر صفر گهر درود را شکست داد .

اما عکسهای دیدار

 


فرهاد مجیدی به استقلال بازگشت
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 574 نظرات ()

بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال

فرهاد مجیدی امروز قرارداد خود را ثبت میکند

 

نظر شما در این باره چیست ؟

 

 


امیر قلعه نوعی بهترین مربی نیم فصل شد
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 400 نظرات ()

امیر قلعه نوعی به عنوان بهترین مربی نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب شد. طی نظرسنجی که در برنامه نود انجام شد قلعه نوعی با درصد بالا نسبت به پنج مربی دیگر در رتبه اول ایستاد.
قلعه نوعی با وجود مشکلات مالی فراوان و مشکل بازیکن و مشکلات دیگر استقلال را تا صدر جدول رساند و مطمئنا در ادامه لیگ به همین منوال خواهد بود.
تبریک برای هواداران امیر خان قلعه نوعی...

 

 

 عکس جدید از محمد هوتن قلعه نویی
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 961 نظرات ()


پیروزی پر گل استقلال مقابل سایپا+عکس های حاشیه ای دیدار
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 884 نظرات ()

پیروزی پرگل و قاطع استقلال مقابل سایپا را در جام حذفی به همه استقلالی ها و هواداران تبریک میگویم. استقلال با چهار گل که در نیمه دوم به ثمر رساند سایپا را برد که بازیکنان جدید این تیم نقش زیادی در این برد شیرین داشتند. هفته آینده استقلال در همین جام حذفی با گهر درود در تهران بازی خواهد داشت و ششم دی ماه در چهار چوب لیگ برتر در بندر عباس با آلومینیوم هرمزگان دیدار خود را برگزار خواهد کرد.. 

 

 

 

 

 


تولد امیر قلعه نوعی + عکسها و هوتن
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 4557 نظرات ()

هوتن قلعه نوعی و عکسهای تولد امیرخان

 

 


عکسهای مراسم چهلم مادر امیر قلعه نوعی
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 40 نظرات ()
مراسم چهلم مادر امیر قلعه نویی با شکوه فراوان و با حضور چند صد میهمان ویژه با صرف شام برگزار شد. برگزار کنندگان مراسم سنگ تمام گذاشتند و شب بیاد ماندنی بود. تعدادی از بدنسازان و پهلوانان نیز حضور داشتند و این نشان میدهد که امیر قلعه نوعی محبوبیت زیادی دارد و مطمئنا با استقلال در لیگ برتر به موفقیت خواهد رسید...

 

در نوع خودش حضور دکتر محسن رضایی در این مراسم از همه جالب تر بود

 

 

حضور سردار رویانیان در مراسم

 

هوتن و امیرخان در مقابل درب ورودی تالار به میهمانان خوش آمد میگفتند

حضور آرش برهانی در مراسم

 

 

 

 


عکسهای مراسم چهلم مادر امیر قلعه نوعی
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 600 نظرات ()

مراسم چهلم مادر امیر قلعه نوعی ظهر امروز در بهشت زهرا برگزار شد. در این مراسم تعدادی از دوستداران قلعه

نوعی و کادر فنی تیم استقلال حضور داشتند.

عکس امیر قلعه نوعی و پسرش محمد هوتن قلعه نوعی بر سر مزار

 

امیرخان بر سر مزار

هوتن در حال پذیرایی از میهمانان

مراسم چهلم مادر امیرخان

 

هوتن قلعه نوعی در کنار بازیگران فیلم سینمایی گشت ارشاد

مراسم چهلم مادر امیر قلعه نوعی


پیروزی استقلال مقابل گهر + عکسهای دیدار
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 325 نظرات ()

استقلال با پیروزی مقابل گهر صدر نشین لیگ برتر شد

 

 

 

امیر خاندر حال دست تکان دادن

 

امیر قلعه نوعی در حال رفتن به رختکن

 

 


بازی استقلال و نفت تهران + عکس های و حواشی
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 808 نظرات ()

استقلال بار دیگر با اتحاد تیمی توانست نفت تهران پشت سر بگذارد و به رده دوم جدول صعود کند

امیر قلعه نوعی به دلیل درد پایش در کنفرانس خبری حاضر نشد

 

عکس دسته جمعی قبل از بازی

 

ورود به زمین

 

عکس دسته جمعی بازیکنان استقلال

 

امیر قلعه نوعی که به علت درد زانو نتوانست در کنفرانس خبری حاضر شود

 

بازی بعدی استقلال

                                                                                دوشنبه8 آبان ساعت 17:45
          

مقابل گهر درود در وزرشگاه آزادی هست

                                                                             

امیر قلعه نوعی: علی دایی میتواند ریس کنفدراسیون آسیا شود
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 285 نظرات ()

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که درباره داوری اظهار نظر نمی‌کند اما تیم داوری چهار پنج اشتباه فاحش در بازی با تراکتورسازی تبریز داشت. امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره دیدار تیمش برابر تراکتورسازی اظهار کرد: به مردم آذربایجان ،‌بازیکنان و کادر فنی تراکتورسازی تبریک می‌گویم. آن بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول خیلی بد بازی کردیم و بازیکنان وظایف تاکتیکی خود را به خوبی انجام ندادند. نیمه دوم با تغییر سیستم و نفراتی که داشتیم تا حدودی بهتر شدیم و توانستیم ایجاد موقعیت کنیم. اما به هر حال ما شکست خوردیم.

وی درباره اینکه آیا غیبت او در این دیدار تاثیرگذار بود یا خیر گفت: همکاران من زحمت خودشان را کشیدند و تا جایی که می‌توانستند کار کردند. امیر قلعه‌نویی درباره داوری این دیدار و اینکه سال گذشته که سرمربی تراکتورسازی بود هم باز داوری علیه او بود، گفت: بین دو نیمکت ۳۰ متر فاصله وجود دارد اما در همین فاصله سوالات زیادی است. خودم هم نمی‌دانم که چه اتفاقی افتاد. البته می‌دانم ولی اگر این مسائل را باز نکنم بهتر است. مسائل زیادی در این فوتبال وجود دارد که در فاصله این دو نیمکت ۱۰۰ سوال است که من نمی‌خواهم به آن‌ها اشاره کنم . بعد از فوت مادرم حوصله صحبت کردن درباره این مسائل را ندارم.

سرمربی استقلال درباره غیبت جانواریو و توزی گفت: آن‌ها بازیکنان حرفه‌ای هستند و اگر سر موقع قراردادشان پرداخت نشود، این گونه عمل می‌کنند. تاکنون که جانواریو نیامده است اما از دیروز که کمی حالم بهتر شده است و می‌توانم صحبت کنم، تلاش می‌کنم تا قبل از بازی برابر نفت او را به تیم برگردانم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به بازگشت این دو بازیکن امیدی است یا خیر؟ گفت: امیدتان به خدا باشد.

قلعه‌نویی درباره تعطیلات لیگ و تاثیر آن بر کار استقلال گفت: این بار هم تیم ما سه قسمت شد. عده‌ای به تیم ملی رفتند. عده‌ای مرخصی رفتند و نیامدند و سایر بازیکنان با ما تمرین کردند. ما چندین هفته تلاش کردیم تا به شرایط خوبی که برابر صبا داشتیم رسیدیم ولی در عرض چندروز همه زحمات ما از بین رفت. باز باید چند هفته دیگر بگذرد تا به شرایط ایده‌آل‌مان برگردیم. این هم از شانس ماست.

قلعه‌نویی درباره اظهار نظر دایی و رویانیان علیه یکدیگر گفت: من شرایط خواندن صحبت‌های آن ها را نداشتم و نمی‌دانم چه مطالبی رد و بدل شد ولی باید قبول کنیم که دایی و رویانیان از بزرگان مملکت ما هستند. دایی اسطوره و سرمایه مملکت ماست و کسی است که اگر از او خیلی خوب حمایت شود می‌تواند رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا شود. رویانیان فردی است که در هر جایی بوده در امر مدیریت کارهای بزرگی کرده است و در اقتصاد پرسپولیس هم تحول ایجاد کرده است.

وی درباره داوری بازی استقلال و تراکتورسازی گفت: اجازه بدهید که به مسئله داوری ورود نکنم ولی درباره مظفری‌زاده قلبا دوست دارم که او را در جام جهانی ببینم اما فکر می کنم چهار پنج مورد اشتباه فاحش در این بازی وجود داشت و گل دوم تراکتورسازی صددرصد آفساید بود که البته این مورد به مظفری‌زاده مربوط نمی‌شود و درباره سایر صحنه‌ها اظهار نظر نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم کارشناسان داوری درباره آن اظهار نظر کنند.

قلعه‌نویی درباره جدایی میداودی از استقلال گفت: به دلیل اینکه سوال شما مربوط به نیم فصل است بگذارید در آن زمان پاسخ دهم اما باید بگویم که یقینا در نیم فصل تغییراتی خواهیم داشت. البته من چیزی درباره جدایی میداودی نشنیده‌ام ولی اگر چنین مسئله‌ای وجود داشت مطمئن باشید نمی‌گذاشتم او تمرین کند. همه ما باید به عنوان سرباز خدمت کنیم و هیچ منتی هم برای کار خود نباید داشته باشیم چون برای آن پول می‌گیریم. درست است که گرفتن این پول دیر شده است اما بالاخره بازیکنان پول‌های خود را می‌گیرند.

سرمربی استقلال درباره عملکرد خوب نکونام در تیم ملی و انتقادهایی که علیه او می‌شد گفت: در زمانی که به او انتقاد می‌شد به من سخت نگذشت زیرا مسائلی را می‌دیدم. یک روز مقابل خبرنگارانی که در تمرین حضور پیدا می‌کنند آمار بازیکنان را به آن‌ها نشان دادم. وقتی که چیزی که با چشمم می‌بینم با آمارهایی که داریم هماهنگ است، می‌گویم جواد جزو خوب‌های ما بوده است. فکر می‌کنم عده‌ای دوست داشتند که جواد را از شرایط آرمانی خود دور کنند. خوشحالم که با برد برابر کره جنوبی فوتبال ما حیات دوباره گرفت و این مسئله توسط فردی از جنس استقلال و به نام نکونام صورت گرفت. جواد نکونام به غیر از بازی برابر سایپا همیشه جزو خوب‌های ما بوده است.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مجیدی به استقلال برمی‌گردد یا خیر و اینکه آیا به کادر فنی اضافه می‌شود یا به عنوان بازیکن گفت: هر کسی که حتی ۷ روز هم برای استقلال زحمت کشیده باشد عزیز است. مجیدی هم جزو سرمایه‌های استقلال است و خودم هم به فتح‌الله‌زاده پیشنهاد دادم که او را برگردانید که اگر توانست با ما کار کند وگرنه برای او بازی خداحافظی بگذاریم. از طرفی باید به حرف‌های مردم هم احترام بگذاریم تا جایی که به چارچوب تیم لطمه نزند. برای این سوال باید تا نیم فصل صبر کنید و آن زمان تصمیم‌گیری می‌کنیم.


عکس های دیدار استقلال و تراکتور سازی تبریز+ عکس اشتباه داوری
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 3230 نظرات ()

عکس دسته جمعی بازیکنان استقلال

 

عکس نفرات تیم تراکتورخطای هند 100 درصد محمد نصرتی در محوطه جریمه که داور نگرفت و باعث باخت استقلال شد

  

 

 

دست دادن بازیکنان بعد از پایان بازی

 

طرفداران استقلال در تبریز

ارش برهانی

حمودی

بازی تراکتور استقلال

نیمکت استقلال بدون حضور امیرخان چقد جاش خالیه

 

 

 

و در پایان با تشکر از دوست خوبم عکاس باشگاه استقلال آقای مهدی علیاری


شکست استقلال مقابل تراکتور سازی تبریز
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 387 نظرات ()

بازی تراکتور و استقلال

دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز با حضور بیش از ۵۰ هزار تماشاگر آغاز شد که این دیدار در پایان با  گل های دقیقه ۳۹ فلاویو لوپز و میلاد فخر الدینی۹۰+۱ به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

قضاوت این بازی برعهده سعید مظفری‌زاده بود.. وی به محمد نصرتی و مهدی کیانی از تراکتورسازی  و حنیف عمران زاده از استقلال کارت زرد نشان داد.

تیم استقلال با این نتیجه از ۱۱ بازی همچنان ۱۹ امتیازی شد و تراکتور با کسب این ۳ امتیاز خانگی با ۲۰ امتیاز و تفاضل گل ۷+ جای استقلال را در رده چهارم گرفت.

امیر قلعه نویی به دلیل عمل جراحی روی پایش و توصیه پزشکان برای استراحت، همراه استقلال به تیربز نرفته بود.

ترکیب تراکتورسازی:

عقیل اعتمادی،محمد نصرتی،مرتضی اسدی،مصطفی اکرامی،میلاد فخرالدینی،قاسم دهنوی،مهدی کیانی،مهدی کریمیان،فلاویو لوپز(۴+۹۰ ژائو ویلا)،محمد ابراهیمی(۸۶ سید حسین حسینی) و آلفونسو گونزالس(۸۲ سید مهدی سید صالحی)

سرمربی: تونی اولیویرا

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی،حنیف عمران زاده،پژمان منتظری،علی حمودی( ۸۲ میثم حسینی)،هاشم بیگ زاده،امیر حسین صادقی(۲۶ میثم بائو)،جی لوید ساموئل،خسرو حیدری،امین منوچهری،سیاوش اکبرپور و میلاد میداوودی(۴۶ آرش برهانی)

مربی: مجید صالح  امیر قلعه نوعی به علت عملی که بر روی پایش شده بود در این دیدار غایب بود )

 


 

حواشی :

این دیدار عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد و ˈفلاویو لوپزˈ در دقیقه 39 از توپ برگشتی از ضربه سر و دفع ناقص ˈسیدمهدی رحمتیˈ سنگربان تیم استقلال در محوطه پنج و نیم متر گل نخست تیم تراکتور سازی را به ثمر رساند.

در این دیدار که ˈامیر قلعه نوییˈ سرمربی آبی پوشان به دلیل عفونت شدید از ناحیه پا غایب بود شاگردان ˈتونی اولیویراˈ برتری محسوسی نسبت به میهمان خود داشتند و بارها دروازه تیم استقلال را با خطر مواجه کردند.

در دقیقه 90 بازی ˈمیلاد فخرالدینیˈ از روی ضد حمله و با استفاده از پاس ارسالی ˈسیدمهدی سیدصالحیˈ بازیکن اسبق تیم استقلال که در دقایق پایانی به میدان آمده بود، دومین گل تیم تراکتورسازی را به ثمر رساند.

ˈجواد نکونامˈ به دلیل آسیب دیدگی در بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی و ˈفابیو جانواریوˈ بازیکن برزیلی تیم استقلال به دلیل آنچه ˈمشکل اداری در مراجعت به ایرانˈ عنوان شده است، در این بازی غایب بودند.

قضاوت این مسابقه بر عهده ˈسعید مظفری زادهˈ با کمک های ˈرسول فروغیˈ و ˈمحمدرضا منصوریˈ بود.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با پیروزی در دیدار امروز 20 امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های ایران صعود کرد و تیم استقلال تهران با 19 امتیاز به رده پنجم سقوط کرد.

 


امیر قلعه نوعی بار دیگر در بیمارستان بستری شد
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 756 نظرات ()

امیر خان دیشب بازی را از روی تخت بیمارستان مشاهده میکرد

 

 

 

امیر قلعه نویی شب گذشته(سه شنبه) روی تخت بیمارستان بازی تیم ایران و کره جنوبی را تماشا کرد تا این برای دومین بار باشد که وی در بیمارستان بستری شده است.
قلعه نویی که پس از سالها درد کشیدن از ناحیه زانو حدود دو هفته قبل در بیمارستان بستری شده و زانویش را به تیغ جراح سپرده بود دو روز قبل از ناحیه جراحی شده پایش دچار مشکل مجدد و خونریزی شد و خیلی زود از سوی اعضای خانواده اش به یک بیمارستان کوچک در نزدیکی های منزلش منتقل شد و ضمن بستری شدن، بار دیگر دیروز یک جراحی را روی زانوی خود تجربه کرد.

پزشکان قلعه نویی به او گفته اند که پس از جراحی اول باید استراحت می کرده اما فوت ناگهانی مادرش موجب شد تا وی بالافاصله پس از جراحی اول روانه منزل شود و در مدت زمان برگزاری مراسم سوگواری مادر مرحومه اش، فشار عجیبی به پای خود آورد و مشکلش حاد شود.

آنهایی که دیروز امیر را دیده اند می گویند از پیروزی تیم ملی و بویژه گلزنی جواد نکونام در این بازی حسابی خوشحال بوده است.


ایران با 10 نفر کره جنوبی را شکست داد +لینک دانلود گل جواد نکونام
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 448 نظرات ()

عکس بازیکنان تیم ملی در بازی مقابل تیم ملی کره جنوبی

 

تیم ملی فوتبال ایران در حالی که تقریبا یک نیمه را با ۱۰ نفر بازی می‌کرد، موفق شد کره‌ جنوبی را شکست دهد تا طلسم شکست‌ناپذیری‌اش برابر این تیم در تهران باقی بماند.

در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین بازی خود موفق شد با یک گل مقابل کره جنوبی به برتری برسد تا به گفته کارشناسان بیش از نیمی از راه صعود به جام جهانی را طی کرده باشد

تک گل این دیدار در دقیقه ۷۴ توسط جواد نکونام کاپیتان تیم ملی کشورمان به ثمر رسید. ایران با این پیروزی ۷ امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول گروه A قرار گرفت.

تیم ملی ایران در حالی به این پیروزی شیرین خانگی دست پیدا کرد که در نیمه اول بازی عملکرد بسیار بدی داشت و در آغاز نیمه دوم نیز با اخراج مسعود شجاعی ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌داد.

پس از اخراج شجاعی، کارلوس کی‌روش سبک بازی تیم ملی را تغییر داد و بازیکنان نیز سعی بیشتری کردند که بتوانند روند بازی را در دست بگیرند. اینچنین بود که در دقیقه ۷۴ و روی توپ برگشتی از یک ضربه ایستگاهی جواد نکونام موفق شد تک گل ایران را وارد دروازه حریف چشم بادامی کند.

حدود ۱۱۰ هزار تماشاگر مشتاق حاضر در ورزشگاه آزادی از نزدیک شاهد پیروزی دلچسب ملی‌پوشان فوتبال ایران بودند. این تعداد تماشاگر در نوع خود رکورد دیگری در قاره آسیا محسوب می‌شود.

ایران با این پیروزی ۷ امتیازی شد تا در کنار کره جنوبی که با همین امتیاز در صدر جدول قرار دارد، امید زیادی به صعود مستقیم به جام جهانی داشته باشد. پس از ایران تیم‌های ازبکستان، لبنان و قطر در جایگاه‌های سوم تا پنجم قرار دارند.

 

 

 

 

 

 

دانلود گل جواد نکونام   


آدرس جدید سایت
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 81537 نظرات ()

از این پس سایت را در آدرس زیر نیز ببینید

www.hootanghalenoei.ir

این آدرس  نیز از همین الان آماده میباشد

 

ادرس جدید : لطفا از این پس با آدرس زیر وارد شوید

دوستانی که ما رو لینک کرده بودن لطفا لینک هاشون رو اصلاح بکنن

 

 

www.hootanghalenoei.ir

    


مصاحبه امیر قلعه نوعی بعد از بازی تدارکاتی با مس کرمان
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 706 نظرات ()

امیر قلعه نویی پس از دیدار تدارکاتی تیمش برابر مس کرمان به انتقاد از مسئولان وزارت ورزش و شرایط بد مالی که برای استقلال ایجاد شده است پرداخت.

 

به نقل از ایسنا، امیر قلعه نویی در پایان دیدار تداکارتی تیمش برابر مس کرمان که یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید، اظهار کرد: از قاسم‌پور و باشگاه مس تشکر می‌کنم که دعوت ما را پذیرفتند. ما می خواستیم در شرایط مسابقه باشیم و به همین دلیل این بازی را تدارک دیدیم. بازی بدی نبود و کسانی که کمتر بازی به آن‌ها رسیده بود وارد میدان شدند.

 

 

 

 

وی درباره تعطیلی لیگ به دلیل اردوی تیم ملی گفت: بیشترین ضربه را ما می خوریم؛ در چهار مسابقه ۱۰ امتیاز گرفته بودیم و روند رو به رشدی را طی می کردیم و تیم ما داشت به هماهنگی لازم می رسید. در حال حاضر چند بازیکن ملی پوش ما در اردوی تیم ملی هستند و چند نفر هم رفتند هنوز نیامده‌اند و باز هم تیم ما سه قسمت شده است.

 

وی که مشکلات مالی را در روند کاری تیمش تاثیر گذار می‌داند، درباره این که قصد استعفا دادن دارد، گفت: درباره این مسئله باید فتح‌الله‌زاده صبحت کند. ما صحبت هایی با او و هیات مدیره انجام دادیم و همه خصوصا بازیکنان تحت فشار هستند و تمام دغدغه ما بازیکنان هستند. کسی مانند میلاد میداودی از برج پنج سال گذشته تاکنون پولی دریافت نکرده است.

 بقیه در ادامه مطلب

 

بقیه در ادامه مطلب

 عکس های دیدار تدارکاتی استقلال و مس کرمان
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 701 نظرات ()

عکسهای بازی تدارکاتی استقلال و مس کرمان

 

 

امیر قلعه نوعی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حنیف

 

 

 

 

این بازی در نتیجه با پیروزی 1 بر 0 استقلال به پایان رسید


عکسها دوست خوبم آقای مهدی علیاری

 


گزارش تصویری از تمرین امروز استقلال با حضور امیر خان قلعه نوعی
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 371 نظرات ()

تمرین استقلال با حضور امیر قلعه نوعی برگزار شد

 

 

رو بوسی با امیر قلعه نوعی

 

 

 


مراسم هفتمین روز درگذشت مادر امیر قلعه نوعی برگزار شد
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 1190 نظرات ()
محمد هوتن کنار پدر در مراسم هفتم

مراسم هفتم مادر امیر قلعه نوعی

 

 

مراسم 7 مادر امیر قلعه نوعی
 
مراسم هفتم مادر امیر قلعه نویی ظهر سه شنبه 18 مهر در قطعه 102 بهشت زهرا برگزار شد. امیر
قلعه نویی بدلیل عملی که روی پایش داشت فعلا با عصا حرکت می کنند. وی در این مراسم خواست تا
اطرافیانش لباسهای تیره را در آورده و از حالت عزا بیرون بیایند.

عکس جدید محمد هوتن قلعه نوعی
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 3164 نظرات ()

عکس جدید بسیار زیبا تقدیم به شما

 

پسر امیر قلعه نوعی


پیام تشکر امیر قلعه نوعی از تمام کسانی که با او همدردی کردند
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 797 نظرات ()

 

 

امیر قلعه نوعی با صدور پیامی از تمام کسانی که در مراسم خاکسپاری و ختم مادر وی شرکت کرده بودند تشکر کرد

متن پیام به این شرح است :

در جانکاه‌ترین و سخت‌ترین روزهای زندگی ام، در ایامی که غم سنگین شتافتن مالک قلبم، تمام هستی ام، مادرم به دیار فانی همچون کوهی سنگین شانه هایم را می فشارد، نمی توانم در برابر لطف بیکران شما مردم عزیز سکوت کنم...

بی نهایت سپاسگزارم، از لحظه و
قوع و از لحظه ای که جهان در برابر چشمانم رنگ سیاهی به خود گرفت این شما بودید که قدرت صبر و شکیبایی را به حقیر و خانواده داغدارم بخشیدید. دست همه آن سرورانی را که از سراسر جهان و از راههای دور و نزدیک اعلام تسلیت فرمودند و تسلی بخش یک خانواده داغدار شدند را صمیمانه می فشارم، بزرگورانی که چه با حضور خود و چه از طریق پیام تسلیت به طرق گوناگون تسکین دهنده قلب شکسته ام گشتند... آنهایی که همواره به حقیر در طول سالیان اخیر التفات داشته اند و دارند و در تمام سختی ها یار و یاورم بوده اند...

اگر آبرویی در این چند روز به برکت وجود شما عزیزان به بار آمد نه به خاطر منِ کمترین بود و نه هیچکس دیگر، اول از همه لطف بیکران الهی و اهل بیت و سپس هر آنچه بود و هست ناشی از یک عمر پاکدامنی، یک عمر زندگی با دیانت و با شرافت مادری بود که هم برایم پدری کرد هم مادری. افسوس و هزاران افسوس که خداوند فرصت خدمتگرازی بیشتر به آن بانو را از پسری خطاکار گرفت، افسوس که دیگر مجالی برای بوسیدن دستان زحمتکش مادر را ندارم، افسوس...

از درگاه ایزد منان آرزو دارم سایه همه پدران و مادران را بر سر فرزندانِ این مرزو بوم قهرمان پرور مستدام نگاه دارد و بتوانم با حضور در شادی های تمامی دوستانی که با بذل محبت خود شرمنده ام کردند، اندکی جبران محبت ها را کرده باشم.

برادر شما؛ امیر قلعه نویی


خبر فوت مادر امیرخان ( مادر بزرگ هوتن ) + عکسهای مراسم ختم و تشیع جنازه
نويسنده: محمد هوتن قلعه نویی تعداد بازديد 4388 نظرات ()

متاسفم که اولین اپ دیت ما با موضوع خبر فوت مادر بزرگ هوتن بود اما خوب این حادثه غم ناک رو به خاندان قلعه نوعی تسلیت میگوییم و در اینجا میخواهم تعدادی از عکسهای مراسم تشیع و ختم رو براتون بذارم

واقعا دردناک بود

گریه هوتن قلعه نوعی در روز تشیع جنازه در غم از دست دادن مادر بزرگ

حضور یکی پس از دیگری هنرمندان و ورزشکاران برای عرض تسلیت به امیرخان و حضور فرهاد مجیدی در منزل امیرخان برای عرض تسلیت قبل از عزیمت به انگلیس

حضور فرهاد مجیدی در منزل امیر قلعه نوعی برای عرض تسلیت

حضور مردم و ورزشکاران در مراسم تشیع جنازه

مراسم تشیع مادر امیر قلعه نوعی

 

نماز میت

 

مراسم ختم نیز در روز شنبه 15 مهر با حضور گسترده مردم و ورزشکاران و هنرمندان برگزار شد که من فقط عکس تعدادی رو میذارم ادامه عکسها رو هم خواهم گذاشت

 

حضور علی کریمی در مراسم ختم مادر امیر خان

مسجد نور

 

حضور گسترده مردم که در پایان شعار میدادن امیر قلعه نوعی تسلیت تسلیت که باعث شدن تا دقایقی ورود امیرخان با توجه به شرایطش به ماشین مختل بشه

 

 

 

علی دایی برای عرض تسلیت امیر قلعه نوعی رو بغل کرده

علی دایی در مراسم ختم مادر امیر قلعه نوعی

 

 

با تشکر از دوست گلم مهدی علیاری عکاس عکسها


آمار سایت
آمار مطالب
کل مطالب : 120
کل نظرات : 731

آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا : 232


کاربران آنلاین


آمار بازدید
بازدید امروز : 63
باردید دیروز : 26
بازدید هفته : 89
بازدید ماه : 205
بازدید سال : 205
بازدید کلی : 474,238
درباره ما
وب سایت رسمی محمد هوتن قلعه نویی
به وب سایت رسمی محمد هوتن قلعه نویی خوش آمدید . با عضویت در خبرنامه و در سایت از اخبار سایت مطلع باشید .
مطالب برتر
آدرس جدید سایت بازدید : 81537
تولد امیر قلعه نوعی + عکسها و هوتن بازدید : 4557
خبر فوت مادر امیرخان ( مادر بزرگ هوتن ) + عکسهای مراسم ختم و تشیع جنازه بازدید : 4387
تو راه آبشار نیاراگار بازدید : 3883
عکس های دیدار استقلال و تراکتور سازی تبریز+ عکس اشتباه داوری بازدید : 3229
عکس جدید محمد هوتن قلعه نوعی بازدید : 3163
عکس آتلیه ای جدید از هوتن قلعه نویی بازدید : 3017
جدیدترین عکسهای محمد هوتن قلعه نوعی بازدید : 2665
مصاحبه هوتن قلعه نویی با روزنامه ورزشی گل بازدید : 2357
هوتن در تیم بزرگسالان پا به توپ شد! بازدید : 2161
خبر نامه
برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود

لینک دوستان
نظر سنجی

نظرتان راجع به امکانات و مطالب سایت چیست ؟

امکانات
جدول لیگ برتر ایران
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به houtan می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است . - Design By : HSFun